راهنمای انتخاب رشته تحصیلی به کمک شتاب دهنده «رسانیوم»

شتابدهنده آموزشی و پژوهشی رسانیوم یکی از شتابد هنده های مستقر در مرکز نوآوری آومیک با هدف معرفی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های مجری رشته‌های ارتباطات و رسانه در مقطع کارشناسی ارشد، مجموعه‌ کلیپ‌‌هایی را با عنوان «کجا باید برم؟!» تولید و منتشر کرد.

 این شتابدهنده آموزشی و پژوهشی بر اساس نیازسنجی و شناسایی خلاء منابع شناختی برای شناسایی و معرفی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های حوزه ارتباطات و رسانه، در بین راه‌یافتگان انتخاب رشته تحصیلات تکمیلی، پروژه‌ای را با عنوان «کجا باید برم؟!» آغاز کرد. تیم تولید رسانیوم با هدف معرفی دانشگاه‌های علوم ارتباطات اجتماعی، به مدت یک ماه و نیم با مدیران دانشگاه‌ها، مدیران گروه و اعضاء هیأت علمی دانشگاه‌های هدف به گفتگو و مصاحبه پرداخت. در این مجموعه کلیپ، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع)، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه صداوسیما، موسسه آموزش عالی علوم شناختی، دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دانشکده رفاه، دانشکده دین و رسانه دانشگاه صداوسیما، دانشکده علوم اجتماعی و فرهنگی دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشکده فرهنگ و علوم اجتماعی دانشگاه باقرالعلوم (ع)، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده ارتباطات و رسانه دانشگاه ادیان و مذاهب توسط مدیران آنها معرفی شدند.
گفتنی است رسانیوم یک شتابدهنده آموزشی و پژوهشی است که فعالیت خود را از خرداد ماه 1399 با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های صداوسیما، تهران و علامه طباطبائی به عنوان یک گروه پژوهشی آغاز کرد و اکنون به مجموعه‌ای توانمند با ماموریت توانمندسازی دانشی اکوسیستم رسانه‌ای کشور فعالیت می‌کند.

جهت اطلاع بیشتر اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.